Tłumaczenia techniczne

W ciągu ostatnich dwudziestu lat współpraca Polski i państw bloku wschodniego zacieśniła się, szczególnie jeśli chodzi o wymianę nowoczesnych technologii. Polskie firmy szturmują rynki rosyjskie, białoruskie i ukraińskie maszynami oraz urządzeniami własnej produkcji. Instrukcje i dokumentacja techniczna wymaga jednak polsko-rosyjskiego przekładu.

Tłumaczenia techniczne są to teksty specyficzne – wymagają nie tylko świetnej znajomości języka obcego, ale także swobodnego posługiwania się specjalistyczną terminologią i słownictwem branżowym. Poza tym, osoba przekładająca tekst musi znać się na specyfikacji urządzeń i technologii, o których traktuje tłumaczony tekst – tylko przekład odpowiednio kompetentnej osoby gwarantuje maksymalną klarowność i zrozumienie treści.

Biuro tłumaczeń „Niewski” oferuje państwu tłumaczenia techniczne z języka polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na język polski. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przekładu tekstu specjalistycznego w innych językach.

Nasze biuro współpracuje z ekspertami w wielu dziedzinach, m. in., energetyki, mechaniki, budownictwa, informatyki, telekomunikacji, transportu, chemii czy robotyki. Gwarantujemy szybkie tłumaczenia tekstów technicznych, dbałość o ich formę i właściwie użytą terminologię fachową.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne.