Tłumaczenia stron internetowych

Wraz ze wzrastającą rolą Internetu, niezbędnym medium dla każdego przedsiębiorcy stała się własna strona internetowa. Jest ona wizytówką firmy – znajdziemy na niej podstawowe informacje o przedsiębiorstwie, świadczonych usługach, sprzedawanych produktów, dane kontaktowe czy cenniki. Jedną z najważniejszych rzeczy jest, by była ona optymalnie czytelna dla potencjalnego klienta. Pierwszym posunięciem, na jakie powinni zdecydować się przedsiębiorcy, którzy chcą zaistnieć na rynkach wschodnich, powinno być przygotowanie rosyjskojęzycznej wersji własnej strony internetowej.

Wofercie biura tłumaczeń „Niewski” znajdziecie Państwo profesjonalne tłumaczenia treści na stronach internetowych. Gwarantujemy poprawność merytoryczną tekstu (szczególnie, jeśli jest usiany branżową terminologią) oraz zachowanie jasności przekazu.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w realizowaniu tego typu usług. Przyjmujemy zamówienia zarówno na tłumaczenie części, jak i całości serwisu internetowego. Koncentrujemy się głównie na tłumaczeniach na język rosyjski, choć na życzenie klienta możliwe jest przełożenie treści na stronie także na język ukraiński.

Tłumaczeniem stron zajmują się wysokiej klasy specjaliści w zakresie przekładów – współpracujemy z osobami z doskonałą znajomością nie tylko języka obcego, ale także z praktyką w translacji treści na stronę. Zapraszamy do skorzystania z usług biura „Niewski”.