Tłumaczenia z angielskiego na rosyjski

Biuro „Niewski” specjalizuje się głównie w tłumaczeniach tekstu w zakresie języka rosyjskiego. Nasza oferta to nie tylko tłumaczenia polsko-rosyjskie i rosyjsko-polskie. Do grona naszych ekspertów należy zaliczyć również tłumacza specjalizującego się w przekładzie tekstów z języka angielskiego na język rosyjski.

Żeby dokonać tłumaczenia z języka obcego na drugi język obcy, biura tłumaczeń często tłumaczą tekst najpierw na polski, a dopiero potem na drugi język obcy. Zajmuje to dużo czasu, a firmy te naliczają sobie dużo większe pieniądze za tego typu usługi. Zmienia się również treść tekstu – pozbawiony cech oryginału może zatracić swój sens i właściwe znaczenie. Biuro „Niewski” oferuje Państwu bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na język rosyjski, bez posiłkowania się polskim tekstem. Z nami zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!

Nasze biuro świadczy kompleksowy zakres usług w zakresie przekładów angielsko-rosyjskich. Mamy doświadczenie w tłumaczeniu tekstów zarówno literackich, jak również prawniczych, sądowych, naukowych, technicznych, handlowych czy z zakresu szeroko pojętej branży mediów i reklamy.

Tłumaczeń dokonujemy szybko i rzetelnie. W przypadku większej ilości zleceń prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia warunków współpracy.